یکی از اهداف ما در فروشگاه اینترنتی کادوسان، لذت بردن شما از خرید است و ما در مقابل اعتماد شما تعهداتی برای خودمان در نظر گرفته‌ایم. بعضی از این تعهدات حق قانونی شما است و بعضی دیگر تعهداتی است که ما برای رضایت بیشتر شما برای خودمان تعریف کرده‌ایم.

قوانین و شرایط خرید

  • برای ثبت سفارش در کادوسان الزامی برای عضویت نیست.
  • کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش به صورت صحیح و کامل است.
  • در صورت بروز مشکلات ناشی از ورود اطلاعات ناقص و یا اشتباه در زمان ثبت سفارش توسط کاربر، مسئولیتی برعهده کادوسان نخواهد بود.
  • انصراف از خرید، تا پیش از ارسال کالا توسط کادوسان و فقط به صورت تماس تلفنی امکان‌پذیر است. در صورتی که انصراف از خرید بعد از ارسال سفارش به کادوسان اعلام شود، طبق بند «7 روز ضمانت بازگشت و تعویض» که در ادامه آمده است عمل می‌شود.

نحوه ارسال و شرایط ارسال رایگان

  • کادوسان به تمام نقاط ایران ارسال دارد.
  • سفارشات شما تا حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت در سایت، پردازش و آماده ارسال می‌شود (به جز ایام تعطیلات رسمی) و سپس توسط پست و یا تیپاکس برای شما ارسال می‌شود. مدت زمان ارسال کالا بعد از تحویل به پست، 3 تا 5 روز کاری است.
  • هزینه ارسال 18000 تومان است که در زمان ثبت سفارش، به مجموع قیمت سفارشات شما اضافه می‌شود.
  • سفارشات بالای 250 هزار تومان شامل هزینه ارسال نمی‌شود و به صورت رایگان ارسال می‌شود.

7 روز ضمانت بازگشت و تعویض

برای اطمینان خاطر بیشتر شما، تمام محصولات کادوسان هفت روز ضمانت بازگشت دارند و شما می‌توانید در صورت نارضایتی، محصول خریداری شده را تا حداکثر یک هفته از زمان دریافت، با توجه به شرایط زیر به ما بازگردانید.

1- مشکل احتمالی در زمان دریافت کالا

مسئولیت سلامت تمام محصولات کادوسان تا زمانی که به دست شما برسد بر عهده ما است و ما تعهد داریم تا خرید شما را به سرعت و بدون هیچ نقصی به دست شما برسانیم.

بسته بندی محصولات ارسالی کادوسان کاملا ایمن و مطمئن انجام می‌شود. ارسال محصولات برای تمامی مقصدها توسط پست انجام می‌شود.

با توجه به اینکه کلیه ارسال‌ها توسط شرکت‌های خارج از مجموعه کادوسان انجام می‌شود، لطفا در هنگام تحویل بسته از سلامت محصول خود مطمئن شوید و در صورت «شکستگی»، «باز شدن و پارگی بسته‌بندی» و هرگونه مشکل احتمالی دیگر، بسته را از پیک و یا مامور پست «تحویل نگیرید» تا کالا بازگشت داده شود. سپس با ما تماس بگیرید تا مشکل احتمالی را به سرعت رفع کنیم.

شماره‌های تماس:

0930-42-774-96

021-774-774-96

2- نقص فنی و یا عدم تطابق سفارش با کالای دریافتی

در صورتی‌ که کالای ارسالی برای شما، کالای مورد سفارش شما نبوده (عدم تطابق) و یا دارای نقص از جانب تولیدکننده محصول باشد می‌توانید تا حداکثر 7 روز بعد از دریافت کالا و بعد از هماهنگی و تماس تلفنی با ما، محصول را به همان صورتی‌ که دریافت کرده‌اید به کادوسان بازگردانید و در نهایت بعد از رسیدن کالا به ما و تایید نقص و ایراد توسط کارشناسان کادوسان، وجه دریافتی از شما (هزینه کالا + هزینه‌های ارسال) به‌طور کامل به شما بازگردانده می‌شود و یا محصول تعویض می‌شود (به خواست و انتخاب شما).

3- انصراف از خرید

در صورتی که تا حداکثر 7 روز بعد از دریافت محصول توسط شما، از خرید خود منصرف شده‌اید می‌توانید بعد از هماهنگی تلفنی با ما، سفارش خود را به ما بازگردانید. در این صورت تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت محصول به عهده شما است و ما تعهد داریم بعد از دریافت و اطمینان از سلامت محصول و بسته‌بندی آن (در صورتی که محصول بسته‌بندی اختصاصی داشته باشد) وجه دریافتی را بعد از کسر هزینه ارسال به صورت تمام و کمال به شما بازگردانیم.

لطفا از بازگرداندن کالا بدون هماهنگی تلفنی با ما خودداری کنید.

نحوه ثبت شکایات و پیشنهادات

پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با ما درمیان بگذارید:

شماره‌های تماس:

0930-42-774-96

021-774-774-96

ما تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات احتمالی شما می‌کنیم اما جهت اطمینان خاطر بیشتر شما، در صورت عدم رفع مشکل از جانب ما، می‌توانید در سایت اینماد، شکایات خود را ثبت کنید.

تضمین ثبات قیمت

با توجه به نوسانات قیمتی بازار، ما «وظیفه داریم» تا اگر بعد از ثبت سفارش توسط شما قیمت محصولی افزایش یافت، محصول را با «همان قیمت زمان ثبت سفارش» به دست شما برسانیم و هزینه مازاد افزایش قیمت به عهده ما خواهد بود.

پرداخت امن و خرید مطمئن (نحوه پرداخت)

تمام پرداخت‌ها در کادوسان از طریق درگاه‌های امن بانکی و با مجوزهای رسمی انجام می‌شود، همچنین، کادوسان نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) دارد و تمام فعالیت‌های ما زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود و شما می‌توانید با اطمینان خاطر، از کادوسان خرید کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما متعهد می‌شویم که از اطلاعات شخصی شما، مانند اطلاعات وارد شده در فرم‌های موجود در سایت (فرم ثبت سفارش، فرم نظرات و…) محافظت کنیم و استفاده از این اطلاعات صرفا جهت بهره‌برداری شما از خدمات ما و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

و در نهایت، ما مطمئنیم که رشد کادوسان وابسته به رضایت شما است. لطفا با انتقاد از ما و با پیشنهاداتتان، همیار ما باشید.